Ish-Miss Kosova ia fal zemrën një serbi, publikon foton sensuale (Foto)

| 11:09
SHPËRNDAJE

Kosova njihet për femrate bukura që ka. Por, një grup amatorësh vendosën çuditërisht që 3 vjet më parë t’i jepnin titullin: Miss Kosova një femre nga Argjentina.

Nuk iu mjaftuan mijëra bukuroshe, e dhjetëra kandidate nga Kosova, që juria të përzgjidhte një femër latine për më të bukurën e shtetit më të ri në Ballkan, shkruan Express.

Nuk ka vonuar shumë dhe ish- Miss Kosova, Camila Baraza, tani është e dashura e një serbi.

Lidhja e saj është zyrtare dhe nga prezantimi i shtetit të Kosovës, Camila tani është shëndrruar në një nuse serbe. Ajo po vazhdon jetën e saj në Dubai me serbin Gjorgje Jeliq.

Camila vazhdon të merret me modelizëm, gjë të cilën e dëshmon edhe me fotografinë që sapo e ka publikuar në Instagram.

6883A0B1-DFDC-440D-A458-DA82619F3651

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.