Ish-kryeministri Berisha mesazh prekës pas vdekjes së motrës së tij

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka dedikuar një mesazh prekës motrës së tij pas vdekjes së saj një ditë më parë, pas një sëmundje “te cilen e perballoi me stoicizem dhe dinjitet te vertet”, shkruan ai.

motra berishes

Te dashur miq!

Sot familja jone i dha lamtumiren e fundit motres time, Hajrie Osmanaj!
Nje mirenjohje te thelle te gjithe miqve dhe dashamiresve te shumte, qe me pranine dhe mesazhet e tyre lehtesuan dhimbjen tone!

Hajria u nda nga ne ne moshen 77 vjecare pas nje semundjeje, te cilen e perballoi me stoicizem dhe dinjitet te vertet.

Per mua dhe te gjithe familjen tone dhimbja, pikellimi nga kjo ndarje ishin te thella sepse, me dashurine, miresite e saj te pakufishme dhe perkushtimin ndaj te gjithe nesh, ajo nuk kishte moshe. Dashuria dhe miresia njerezore nuk kane moshe.

Ndaj ne sot, duke e percjelle ne banesen e fundit, i thame vertet lamtumire Hajries tone te dashur, por per te mbajtur gjithnje thelle e pergjithmone ne zemrat tona kujtimin dhe dashurine e saj!

I lehte qofte dheu sonte per ty motra ime e dashur!! sb

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVajza topless do hidhej nga ballkoni, italiani: U njohëm në FB, do kalonim pushimet bashkë, por...
Artikulli tjetër5 lëvizje për ta çmendur partnerin, s'kanë lidhje me seksin (video)

2 KOMENTET

  1. Nuk mallkoj njeri qe te vdese sado i lig te jete por salihi ka groposur mijra shqipetare dhe e vdekja me gjith familje eshte dhurate per te gjith ata qe sot kalben nentoke nga dora e ketij sadisti komunist

Comments are closed.