Ish e dashura e pilotit: Seksi tresh më ka bërë të bie nga pesha, ai më kërkonte…

SHPËRNDAJE

Modelja 26-vjeçare, Veronika Vale, ish e dashura e kampionit të Formua 1, Ljuis Hamilton, ka folur për mediat britanike, edhe për arsyet e rënies së saj nga pesha. Për “The Sun”, modelja rrëfehet se Hamilton ishte i dashuruar marrëzisht me seksin tresh.

e dashura hamilton

Veronika shprehet se sjella e pilotit të Formula 1 u bë e bezdisshme, dhe humori i tij ndryshonte krejt papritur, gjë që i solli asaj stres dhe humbje në peshë. Ajo tregon se gjithçka kishte nisur kur në një festë në Nju Jork, Hamilton i kishte kërkuar të bënin seks treshe me Karueçe Tran.

e dashurahamiltom

Më pas, në një udhëtim tjetër në Barbados, Hamilton i kishte thënë me shaka që me ta të bashkohej edhe një grua tjetër. Megjithatë, Veronika mohon të ketë bërë seks treshe me Hamiltonin, pavarësisht se ai ia kërkonte shpeshherë këtë gjë.

hamilton

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.