Ish-banorja e “Big Brother” ndahet një ditë pas dasmës: Nuk më doli burri i virgjër

SHPËRNDAJE

Dona Pjetri është ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother”. Një ditë më parë ajo i habiti të gjithë ndjekësit e saj në “Instagram” ku publikoi disa foto ku shfaqej e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë.

-640-0-5b8905175ae1c

Në postimet e saj, Dona lajmëronte se ishte martuar në fshehtësi dhe në pamjet e publikuara e kishte mbuluar fytyrën e dhëndrit. Por pak më vonë, Dona ka shpjeguar si qëndron e vërteta e dasmës së saj të fshehtë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ish-banorja-e-big-brother-ndahet-nje-dite-pas-dasmes-nuk-me-doli-burri-i-virgjer/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.