Isa Mustafa infektohet me COVID-19, ja si është gjendja e tij. Anëtarët e tjerë të familjes…

| 14:33
SHPËRNDAJE

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka njoftuar se është konfirmuar pozitiv me COVID-19.

isa-mustafa

Nëpërmjet një shënimi në facebook, Mustafa thotë se nuk ka asnjë shqetesim shendetesor, përveç  një plogështie.

Fatmirësisht ai njofton se anëtarët e tjerë të familjes nuk janë të prekur. Teksa njofton se në ditët në vazhdim do të qëndrojë i izoluar, Mustafa apelon qytetarët për kujdes maksimal.

“Sot, pas analizave te kryera, kam rezultuar pozitiv me Covid-19. Përveç një plogështie, nuk vërej ndonjë shqetësim tjetër shëndetësor. Anëtarët e tjerë të familjes nuk janë të prekur. Ditet në vijim to të jem i izoluar. Apeloj te të gjithë për kujdes maksimal”, ka shkruar Mustafa.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.