Irina Shayk nuk i lë vend imagjinatës, pozon pothuajse e zhveshur teksa pjesët intime i mbulon me…

Apr 6, 2021 | 23:55
SHPËRNDAJE

Irina Shayk ka linja trupore perfekte, të cilat nuk ka frikë t’i tregojë.

irina shayk (11)

Modelja nuk i la shumë vend imagjinatës me imazhet e fundit që ndau me ndjekësit e saj në Instagram, ku shihej gati për të ecur në sfilatën virtuale të “Mugler’s Spring Summer 2021”, shkruan “Daily Mail”.

irina shayk (19)

35-vjeçarja u shfaq me një veshje me rripa të zinj, teksa pozonte lirshëm përpara kamerave.

irina shayk (20)

Ajo mbante edhe një maskë të zezë, ashtu sikurse edhe taka të larta që i theksonin më shumë këmbët e tonifikuara.

irina shayk (1)

Pozat seksi dhe provokuese nuk janë të panjohura për ndjekësit e supermodeles në rrjete sociale.

irina shayk (18)

Ajo publikon të gjitha arritjet profesionale, siç ishte dhe ajo e fundit me “Oscar de la Renta”.

irina shayk (17)

Përtej karrierës, Irina është nënë e një vajze, Lea De Seine Shayk Cooper, e cila erdhi në jetë nga marrëdhënia me ish-partnerin, Bradley Cooper.

irina shayk (16)

irina shayk (12) irina shayk (15)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.