Intervista e parë pas arrestimit të të dashurit për drogë, Viola tregon kujt i ka marrë lekë borxh

SHPËRNDAJE

Disa muaj më parë lajmi për arrestimin e të dashurit të Viola Spiros, Valentin Selaj, i cili fshihej pas një bande droge, pushtoi mediat, por moderatorja bionde nuk pranoi të jepte asnjë koment lidhur me këtë ngjarje….

Te plote e lexoni ne linkun e meposhtem: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/intervista-e-pare-pas-arrestimit-te-te-dashurit-per-droge-viola-tregon-kujt-i-ka-marre-leke-borxh/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRrëfimi i trishtë i Ritës: Doja të vrisja veten dhe i dola maunes para, por zëri i Rozës…
Artikulli tjetërEuro arrin nivelin më të ulët që nga 2009, edhe sa do vazhdojë rënia?

S'KA KOMENTE

Comments are closed.