Iku Rashel por njihuni me velinën e re që do të marrosë publikun në emisionin e Ermal Mamaqit

SHPËRNDAJE

Publiku i emisionit ‘Xing me Ermalin’ me siguri do të mbesë pa fjalë në serinë që do ta transmetohet në ekranin e televizionit ‘Klan’ këtë të shtunë, dhe shkak për këtë do të jetë pikërisht velina e re e spektaklit.

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën, bukuroshja e re që do të shoqërojë në emision moderatorin Ermal Mamaqi. Modelja superseksi me linjat bombastike ka mbërritur enkas nga Italia ku jeton prej vitesh, për t’u bërë pjesë e ‘Xing me Ermalin’…

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/iku-rashel-por-njihuni-me-velinen-e-re-qe-do-te-marrose-publikun-ne-emisionin-e-ermal-mamaqit/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.