I vuri ish të dashurit hanxharin në fyt dhe e detyroi të bënte seks me të deri sa të mos mundej më, arrestohet 20-vjeçarja

| 16:32
SHPËRNDAJE

Një 20-vjeçare ka rënë në prangat e policisë pasi i zuri pritë ish të dashurit të saj me një hanxharë në dorë, duke e detyruar të bëjë seks me të.

Sipas “The sun”, Samantha Mears ka pritur që viktima të kthehet në shtëpinë e tij e më pas i ka vendosur atij hanxharin në qafë dhe e detyroi të bënte seks me të deri sa të mos ishte më në gjendje.

NINTCHDBPICT000535813507_result

Pas një kontrolli mjekësorë, rezultoi se e reja vuante nga nëj sëmundje mendore, ndërsa seanca gjyqësore në ngarkim të saj u shty pasi ajo nuk ishte në gjendje të dilte në gjyqë dhe u dërgua në një spital për shëndetin mendor.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.