I shërbente të sëmurëve me koronavirsu në repartin e meshkujve e veshur vetëm me të brendshme, e pëson infermierja

| 14:13
SHPËRNDAJE

Një infermiere, në një repart vetëm me meshkuj të sëmurë me koronavirus në Rusi, ka zgjedhur të kujdeset për ta e veshur vetëm me të brendshme, nën veshjen transparente mbrojtëse.

Foto e infermieres u bënë virale në rrjet, pasi u shpërndanë nga një pacient, i cili shkruante: Unë nuk ankohem.

28607432-0-image-a-1_1589956377740

Por pavarësisht argëtimit që mund t’i ketë sjellë pamja e infermieres pacientëve, duket se shefat e spitalit nuk e morën me kaq sportivitet, pasi ajo u ndëshkua për “mosrespektim të kërkesave për veshje mjekësore”

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.