I refuzohet modelingu se ishte e shëndoshë, tani fiton miliona me format seksi

SHPËRNDAJE

plus-size-model-477613

Një modele amerikane ka rrëfyer historinë e saj të dhimbshme në përpjekje për tu bërë e famshme.

Danielle Braverman ka rrëfyer disa herë se është refuzuar nga agjensitë e modelingut pasi ishte shumë e shëndoshë për tu bërë modele, edhe pse masa e saj ishte 2.

Bukuroshja nga Colorado ka vuajtur anoreksinë dhe ulje të vetbesimit për shkak se donte të realizonte ëndrrën e saj.

PLUS-SIZE-MODEL-342548

‘Një mik më tha që unë isha perfekte për të punuar si modele plus size, për vajza me përmasa të mëdha. Dhe unë menjëherë mora disa oferta të mira nga agjensi për modele me forma trupore seksi’-ka thënë Braverman për Daily Star.

Por më vonë ajo është rikthyer në një sekssimbol ku me fotot e saj në Instagram është bërë një ndër femrat më të preferuara.

21

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.