I propozoi për martesë? E dashura e këngëtarit Liam Payne shfaqet me një unazë ‘misterioze’ në gisht

Sep 24, 2021 | 21:20
SHPËRNDAJE

Këngëtari Liam Payne dhe e dashura e tij, Maya Henry, kanë ngritur dyshimet se janë fejuar sërish, gjatë festës së Javës së Modës, në Londër.

liam payne (2)

Modelja seksi kishte veshur një fustan të ngushtë pas trupit, ngjyrë vjollcë, i cili i tregonte të gjitha format trupore. Ndërkohë 28-vjeçari kishte zgjedhur të vishej me të zeza, përveç xhaketës që mbante lart, e cila ishte ngjyrë gri me vija të bardha, shkruan “Daily Mail”.

liam payne (7)

Kur po qëndronin para fotografëve, modelja 21-vjeçare tregoi një unazë që ngriti dyshimet se këngëtari i ka propozuar sërish asaj pas ribashkimit. Megjithatë, unaza që Maya mbante në gisht nuk ishte ajo e fejesës prej 3 milionë funtesh, me të cilën Liam i propozoi në vitin 2020.

liam payne (1)

Dyshja dukeshin shumë të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin, teksa qeshnin para kamerave të fotografëve.

Këngëtari 27-vjeçar zbuloi se kishte prishur fejesën në qershor, dhjetë muaj pasi i propozoi modeles. Por në muajin korrik ata u fotografuan bashkë në një bar luksoz.

liam payne (3)

Në atë kohë, një burim tha: “Ata po preknin njëri-tjetrin gjatë gjithë kohës. Prekje e krahëve dhe flirtim. Unë do të thoja se ishte përkëdhelje. Ai madje e kishte krahun rreth saj në një moment.

Ata nuk u puthën, por ishin ulur në një ambient të hapur dhe nuk dukej se po e fshihnin faktin që ishin bashkë. Dukej sikur nuk u interesonte kush i shihte. Pastaj u larguan së bashku”.

liam payne (6) liam payne (17) liam payne (6) liam payne (5) liam payne (2) liam payne (2)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/