I postuan foto dhe video pornografike në Facebook, reagon Klea Huta

| 20:25
SHPËRNDAJE
 

Aktorja dhe moderatorja Klea Huta ka reaguar pas hakerimit të profilit të saj në facebook, ku u publikuan imazhe dhe video pornografike.

Me sa duke moderatorja ka arritur që ta marrë llogarinë  e saj, ndërsa thotë se u deshën mbi 10 orë “luftë” që të mund të kishte sërish akses.

klea-huta

Ajo e ka konsideruar incidentin të “shëmtuar dhe të mjaft të ulët”.

Postimi i plotë:

Miq dhe ndjekes

Incidenti i sotem ishte i shemtuar dhe mjaft i ulet. Une personalisht ndihem shume keq nga kjo qe ndodhi dhe u deshen 10 ore lufte qe te mund te kisha serish akses ne profilin tim.

Deri tani besojme qe jemi ne rregull.

Shpresoj te kem mirekuptimin tuaj dhe te vazhdojme me planet tona

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.