I njihni këto vogëlushe? Ngjajnë si dy binjake, por…

SHPËRNDAJE

Kanë vetëm dy javë diferencë, por ato të dyja do të rriten së bashku si pjesë e klanit Kardashian-Jenner.

stormi-chicago-ok

Kylie ka postuar së fundmi në rrjetet sociale një foto të Stormi Webste dhe Chicago West, të dyja 7-muajshe me veshje gjumi rozë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/i-njihni-keto-vogelushe-ngjajne-si-dy-binjake-por/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.