“I ka humbur vlera”- Ja si përgjigjet Kiara Tito kur pyete për Butrint Imerin

| 22:56
SHPËRNDAJE
 

 

Moderatorja Kiara Tito është përfolur shpesh për lidhjen e saj me këngëtarin Butrin Imerin.

E ftuar në “Soiree”, e pyetur nëse lidhja e saj me Butrintin ka ndikuar në famën e saj, moderatorja nuk ka dashur të komentojë shumë.

kiara2

“Nuk më pëlqen ta përmend pasi është përfolur aq shumë sa tani i ka humbur edhe vlera”, është përgjigjur Kiara Tito.

kiara kiara1 kiara1 kiara 2

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.