I izoluar në karantinë që pas kthimit nga Amerika, Robert Berisha merr pergjigjen e testit të koronairusit. Këngëtari rezultoi …

| 14:29
SHPËRNDAJE

Robert Berisha prej 16 ditësh qëndronte i izoluar në konviktet e Qendrës së Studentit në Prishtinë.

Pas kthimit nga Amerika, ai u detyrua nga qeveria e Kosovës të karantinohej dhe të premten bëri testin e koronavirusit.

Këngëtari shprehet e doli negativ dhe është në shtëpi.

Lajmin e dha me anë të një postimi në Instagram.

“Sot dola negative dhe jam në shtëpi”- shkroi Robert Berisha.

Këngëtari ishte në një udhëtim në SHBA para se të izolohej. Ai deklaroi për mediat se shkoi atje për punë, por burime për Panorama Plus thanë se Roberti udhëtoi drejt Amerikës për të takuar ish të dashurën e tij Jessica.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.