I grabitën mbi 43 mijë euro, menaxherja e një lokali denoncon në Polici

| 13:40
SHPËRNDAJE

1561978831_euro850x405-600x360

Një grabitje ka ndodhur dje gjatë ditës në Prishtinë, raporton Express. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka njoftuar se në një lokal në kryeqytetin kosovar janë vjedhur mbi 43 mijë euro.

“Ankuesja femër K/Shqiptare – menaxhere e një lokali, ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë lokalit dhe nga kasaforta kanë arritur të vjedhin një shumë parash prej 43.466€.

Për rastin Prokuroria ka nisur hetimet, te cilat po vazhdojnë per gjetjen e autoreve.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.