“I fejuari nuk më eksiton në shtrat, por me kolegun e punës…jam dhe drejt martesës!”

SHPËRNDAJE

LETRA:

Jam i mërzitur në shtrat me të fejuarin tim unë po flirtoj me një kolegun tim duke biseduar në chat.

Ne jemi vetëm shokë pune që kemi të njëjtat dëshira dhe fantazi seksuale.

nintchdbpict000360599261

I fshijmë të gjitha bisedat tona në aplikacione në mënyrë që askush të mos i shohi dhe të mos lëndohet.

Të dy jemi 28 vjeç. I fejuari im është aq shumë i dashur, por unë jam shumë e mërzitur me jetën tonë seksuale. Ai është 31 vjeç. I kam thënë që kam nevojë për më shumë eksitim në shtrat por ai thotë se nuk bën dot lojëra.

Kështu që unë nuk bëj seksin që më pëlqen me të fejuarin tim, por ai irritohet se dëshiron më shumë seks. Tani ai duket se preferon të shikojë futbollin më shumë se sa të rrijë me mua.

Do martohemi në mars. Ai është gjysma ime absolutisht, por vetëm se punët në shtrat nuk i kemi mirë.

Përgjigja e DEIDRE: Si do të ndryshojnë? Ai mund të jetë shpirti yt binjak, por në një martesë ka më shumë gjëra me rëndësi sesa shpirtrat.

Seksi është i rëndësishëm për ju, kështu që jeta seksuale së bashku duhet të jetë e mirë./Përshtati Panorama- Burimi: The Sun/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak'Arrestohet Saimir Tahiri', plas gallata në rrjet pas akuzave për ish-ministrin
Artikulli tjetërDokumenti/ Kur Habilaj rekomandoi për anëtar partie babain e Tahirit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.