I dhanë fund martesës? Fero dhe Arbenita Ismajli ngrenë dyshimet e para se nuk janë më bashkë për shkak të…

Sep 20, 2021 | 9:57
SHPËRNDAJE

Fero dhe Arbenita Ismajli kanë ngritur dyshimet e para se i kanë dhënë fund martesës së tyre! Dyshja u bënë prindër për herë të parë në muajin prill të këtij viti, kur mirëpritën në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Nina.

arbenita ismajli, fero (8)

Mirëpo, ndjekësit e Ismajlit dhe Feros kanë vënë re se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale, duke ngritur dyshimet se gjërat mes tyre nuk po shkojnë mirë.

arbenita ismajli, fero (14)

Gjithashtu, Arbenita publikoi një thënie në Instastory, ku shkruhej: “Xhelozia vjen në formën e shakave, thjesht kushtojini vëmendje“, duke i bërë të gjithë të mendojnë se shkaku i krizës në marrëdhënien e tyre është bërë xhelozia.

arbenita ismajli, fero (15)

Gjatë një interviste të dhënë gjatë kohës që modelja ishte në pritje të ëmbël, reperi dhe Ismajli deklaruan se i duan shumë fëmijët dhe se dëshirojnë të bëjnë një skuadër futbolli.

Gjithashtu, këngëtari zbuloi se Arbenita bëhet më shumë xheloze për të. Dyshja u martuan në fshehtësi me një ceremoni të vogël gjatë kohës që modelja ishte shtatzënë.

Ishte vetë Arbenita ajo që e ndau lajmin me të gjithë kur ndau në llogarinë e saj ën Instagram disa foto të shkrepura në makinë, ku shfaqej e veshur me një fustan të ngushtë të kuq, që i tregonte edhe barkun e rrumbullakosur.

arbenita ismajli, fero (13) arbenita ismajli, fero (10) arbenita ismajli, fero (6) arbenita ismajli, fero (5) arbenita ismajli, fero (2) arbenita ismajli, fero (1) arbenita ismajli, fero (9) arbenita ismajli, fero (12) arbenita ismajli, fero (19) arbenita ismajli, fero (18) arbenita ismajli, fero (17) arbenita ismajli, fero (16)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/