I dha fund lidhjes disa vjeçare me juristin, Nevina Shtylla tregon çfarë kërkesash ka për mashkullin që do jetë partneri i saj

| 20:30
SHPËRNDAJE

Moderatorja simpatike Nevina Shtylla, pak ditë pasi dha lajmin se i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin jurist, Arbër Myftari, zbulon kërkesat që ajo ka tek mashkulli që do të jetë partner i saj.

-640-0-5eb2d8287ef08

Nevina Shtylla teksa i ka kthyer përgjigje interesit të ndjekësve të saj në rrjetet sociale, e pyetur nëse do zgjidhte një partner edhe po të mos ishte mirë nga ana ekonomike, tha se për të është e rëndësishme që partneri të jetë ambicioz.

nevina-shtylla4

Do zgjidhja një partner ambicioz. Do isha e bindur që do mund të kalonim çdo vështirësi. Po nuk pati synime për veten e vet, as pres të ketë për mua apo për marrëdhënien dhe të ardhmen tonë”, është përgjigjur moderatorja.

Pak ditë më parë, moderatorja Nevina Shtylla është shprehur se karantina nuk e ka gjetur çift.

nevina-shtylla

“Nuk jam çift fare”, tha ajo në emisionin “E diell”, ku moderon edhe vetë, ndërsa u pyet nëse izolimi e kapi të bashkuar apo të ndarë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.