I dha fund jetës, bashkëshortja gjen 55-vjeçarin të varur pranë kasolles së bagëtive. Ja çfarë dyshohet

Oct 3, 2023 | 15:42
SHPËRNDAJE

Një 55-vjeçar nga Skrapari, është gjetur pa jetë nga bashkëshortja e tij pranë kasolles së bagëtive.

ambulanca-1-780x405-1-840x440

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Usti në fshatin Valë.

Viktima Veri Zaimi, dyshohet të jetë vetëvarur me litar në pemën e ullirit, ngjitur me kasollen e bagëtive.

Sipas informacioneve, familjarët kishin nisur kërkimet pasi ai nuk ishte kthyer në shtëpi.

Ka qenë bashkëshortja e tij ajo që e ka gjetur të varur me litar dhe më pas ka njoftuar policinë. Pas kqyrjes paraprake të trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Trupi i pajetë i Veri Zaimit është transportuar drejt morgut të Spitalit Rajonal Berat, ndërkohë që policia konfirmon se 55-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura