Humbja me Kosovën, ish-presidenti sulmon Panuçin: Një sharlatan, po shkatërron atë që ishte ndërtuar

SHPËRNDAJE

Ish-presidenti Bujar Nishani, ka sulmuar trajnerin e kombëtares së Shqipërisë, pas humbjes në miqësoren e sotme më Kosovën .

Në një postim në Facebook, Nishani shkruan se Panuci është një sharlatan dhe po shkatërron atë që është ndërtuar.

“Kosovë – Shqipëri (3 : 0). Bravo Kosova! Panucci një sharlatan që po shkatërron dhe atë që ishte ndërtuar.”, ka qenë ky reagim i Nishanit pas ndeshjes.

nishani per panucin

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakZhegrova: Goli nuk ishte kundërpërgjigje për Panuçin, iu kërkoj falje për gjestin në fundin e ndeshjes
Artikulli tjetërBerisha nuk kursehet: Ekipi nuk më pëlqeu, krahët jashtë loje. Faji është i të gjithëve

1 KOMENT

  1. Sukse Kosoves per lojen e bukur dhe rezultative qe beri.Te ekipi yne, perveç mendjamedhesise,lodhjes sezonale,u pa qe luajten pa tranjer.Panuçi, qe kur ka marre ekipinin,ka treguar se nuk ka asnje kocept taktik.

Comments are closed.