Humbi nënën, Robert Berisha merr këtë vendim të rëndësishëm për emisionin e tij!

| 15:58
SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë, Robert dhe Patris Berisha humbën nënën e tyre, Teutën.

robert berisha1

Lajmin e trishtë e dhanë vetë nëpërmjet postimeve në rrjetet e tyre sociale.

robert berisha renee nora istrefi (2)

Së fundmi, moderatori ka marrë një vendim të rëndësishëm për emisionin e tij “Robi plaket kur don vet”, të cilin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit.

robert berisha (1)

Roberti bëri me dije se emisioni do të jetë në një pauzë sezonale dhe do të riktheht më 21 shkurt.

robert berisha (1)

Nëpërmjet një statusi në Instastory, këngëtari informoi se nuk do të shfaqet në ekran deri në këtë datë e gjatë kësaj periudhe do të transmetohen vetëm “Best Of”.

ROBERT BERISHA1

Ditën e djeshme, Roberti ndau një nga kujtimet më të bukura për nënën e tij. Ai publikoi këngën “Kthehu Teuta”, që është kompozuar nga babai i tij e është kënduar nga Robert Laci.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.