Humbi ndjenjat në shtëpinë e Big Brother Vip, Fifi mes lotësh vendos që të largohet nga programi: Kjo eksperiencë s’po më bën mirë

Nov 25, 2021 | 15:26
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Fifi ka marrë vendimin për t’u larguar nga shtëpia e Big Brother Vip, pas incidentit që i ndodhi mbrëmjen e së martës, ku humbi ndjenjat gjatë spektaklit.

fifi

Ajo u shpreh se kishte nevojë të merrej me veten dhe eksperienca brenda shtëpisë së BBV, nuk po i bënte mirë.

“Banorë unë kam vendosur të largohem nga shtëpia e Big Brother sot, kam nevojë të merrem me veten time. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë, s’kam mundësinë të flas atë që mendoj tani. Kam nevojë të dal jashtë, të merrem me veten (qan). Kjo gjë nuk po më bën mirë. Dua të dal me dinjitet. Po ju ikën një banore shumë e fortë e shtëpisë. Juve që jeni të fortë, po ua bëj rrugën më të lehtë”, tha ajo teksa i komunikoi vendimin e marrë banorëve, me të cilët ndante shtëpinë.

Kujtojmë që në përfundim të spektaklit të së martës ku ndodhi edhe incidenti me Fifin, moderatorja Arbana Osmani lajmëroi se këngëtarja do i nënshtrohej kontrolleve dhe ekzaminimeve me mjekë dhe ekspertë për të vlerësuar nëse gjendja e saj shëndetësore do e lejonte apo jo vazhdimin e saj brenda shtëpisë së Big Brother.

© Panorama.al

Te lidhura