Horoskopi 29 nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Nov 29, 2022 | 7:18
SHPËRNDAJE

horoskopi-3f9szwkut9e3f3k1kmjjls

DASHI 21/3 – 20/4

Sot, do të jeni në qendër të vëmendjes dhe kjo do të rrisë besimin në vetvete. Në punë duhet të mësoheni të bashkëpunoni me kolegët tuaj.

DEMI 21/4 – 21/5

Vazhdon faza e favorshme për ju dhe një bonus ekonomik do t’ju gëzojë pa masë. Një dashuri ruani bilancet.

BINJAKET 22/5 – 21/6

Sot do të merrni informacione të vlefshme për biznesin tuaj. Në punë do të përballeni me një çështje të rëndësishme.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Shumë gjëra nuk ju falin kënaqësi dhe do të donit shumë më tepër. Në punë do të arrini një moment të rëndësishëm.

LUANI 23/7 – 21/8

Duhet të bashkëpunoni me të tjerët që ta mbushni jetën tuaj. Në punë, organizimi në grup do të sjellë rezultatet që dëshironi.

VIRGJERESH? 22/8 – 23/9

Nuk do të dini t’i justifikoheni një mikut tuaj për një sjellje të pakëndshme që keni pasur kundrejt tij. Në punë do të merreni me angazhime të ndryshme.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Duhet të hidhni ju hapin e parë për të fituar një miqësi të humbur. Në punë do të inkurajoheni nga një ngjarje pozitive.

AKREPI 24/10 – 22/11

Do të kaloni një mbrëmje në shoqërinë e familjarëve tuaj. Në punë duhet të jeni në sulm. Në dashuri do të hidhni hapa të rëndësishëm.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Yjet ju këshillojnë të mos dëgjoni të gjitha sugjerimet që ju bëhen këtë periudhë sepse nuk janë të gjitha të rëndësishme.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Kjo fazë premton më shumë sukses për karrierën tuaj, por duhet të jeni të përqendruar. Në punë pranoni këshillat e të tjerëve dhe punoni në grup.

UJORI 21/1 – 19/2

Një njohje e re do t’ju bëjë të ëndërroni. Në aspektin profesional, nëse po kërkoni një punë të re do t’ju paraqitet një rast shumë i mirë.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Do të jeni shumë entuziastë për një sjellje shumë pozitive të shefit tuaj karshi jush. Në dashuri duhet të jeni shumë bujarë dhe altruistë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura