Hiti i 2020! Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Dhurata Dorës dhe Maitre Gims

| 17:07
SHPËRNDAJE

 

Prej pak kohësh u fol në mendia se së shpejti do të vijë një bashkëpunim i suksesshëm i Dhurata Dorës me këngëtarin e njohur frances Maitre Gims.

Dhe duket se momenti erdhi! Ka qenë Gims ai që ka publikuar këngën më të re në kanalin ‘Youtube’ në bashkëpunim me Dhuratën.

Kënga mban titullin “Te Quiero” në bashkëpunim edhe me DJ Assad, vjen në versionin audio dhe është pëlqyer shumë sepse numëron mijëra klikime vetëm për një ditë.

Nuk dihet ende nëse Dhurata dhe Maitre do të realizojnë një videolip për këngën e re.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.