Hithër dhe limon, receta natyrale që kuron aneminë

SHPËRNDAJE

Anemia është një sëmundje që shkaktohet nga mungesa e hekurit ose si shenjë shoqëruese e një problemi tjetër shëndetësor. Simptomat e anemisë përfshijnë lodhjen, rënien e flokëve, takikardinë e të tjera.

caj

Ilaçet dhe kurat farmaceutike janë të shumta. Por duhet të keni kujdes nga suplementët e hekurit.

 

5 lugë gjelle me gjethe të thara hithre. Mund të përdorni edhe gjethe të njoma.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/hither-dhe-limon-receta-natyrale-qe-kuron-anemine/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSi te 'Borëbardha me 7 xhuxhët'/ E kërkuan në Itali për aktrim, studentja apel prekës: Ha vetëm sallam e vezë, dua...
Artikulli tjetërMinistri puthje pasionante me gruan në publik, pamjet pushtojnë rrjetin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.