Historia me Borën dhe marrëdhënia e re me Beatrix/ Ish-banori i “Big Brother VIP” zbulon detajin që nuk e vuri re askush: Donaldi kafshoi dorën kur…

Dec 8, 2021 | 21:41
SHPËRNDAJE

 

Ish-banori i “Big Brother VIP” Igli Zarka, i cili u largua nga shtëpia pas problemeve shëndetësore, ka komentuar romancën mes Donaldit dhe Beatrix-it.

jsh

Gjatë intervistës në emisionin “Ftesë në 5” aktori vlerësoi Donaldin, si një prej banorëve që i dha më shumë energji pozitive në shtëpi.

E kam vlerësuar shumë, pres të pi kafe me të kur të dalë”, u shpreh ai. Sa i takon marrëdhëniet të Donaldit me Beatrix-in dhe Borëm, Zerka the nuk sheh trekëndësh.

 “Donaldi e ka thënë mbi 15 herë që është vetëm. Shoh një Donald shumë të qartë”, shtoi ai. Kujtojmë që kur Donald Veshaj u pyet për marrëdhënien me Borën dhe a ka më ndjenja për të, u përgjigj shkurt, pa treguar se çfarë e ka zhgënjyer në atë marrëdhënie. Një detaj i ri është zbuluar nga Igli Zarka lidhur me Donaldin.  “Ai kafshoi dorën. Ky gjest do të thotë nuk flas. Tregoi burrëri! Edhe pse i kishte të gjitha armët drejtuar vetes, duroi”.

ig

© Panorama.al

Te lidhura