Historia e 21-vjeçarit: Bëra s*ks me një të panjohur, po më shkatërrohet jeta pasi…

SHPËRNDAJE

Kalova një natë me një vajzë që e njoha në një festë, tani ajo është shtatzënë dhe unë shkatërrova jetën time.

cift

Kështu e nis letrën një 21-vjeçar drejtuar psikologes të “The Sun”, ku i tregon historinë e tij dhe kërkon ndihmë.

Letra e të riut drejtuar  psikologes:

Jam 21 vjeç dhe kam një të dashur të mrekullueshme, 23 vjeçe. Së fundmi ajo ka marrë një ofertë pune të re, që do të thotë se po punon shumë larg. E gjatë kësaj kohe më ka munguar seksi me të.

Ishte ditëlindja e një shoku dhe festa ishte shumë e zhurmshme kur njoha vajzën që tradhtova të dashurën time. Ajo ishte ulur pranë meje dhe në një moment më tha se nuk ndihej mirë dhe se donte të dilte të merrte ajër të pastër jashtë.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/historia-e-21-vjecarit-bera-sks-me-nje-te-panjohur-po-me-shkaterrohet-jeta-pasi/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.