“Hiqi fare”- Françeska Jaçe gjysmë e zhveshur nga dushi nuk lë vend për imagjinatën: Plasëm vape

| 16:53
SHPËRNDAJE

Françeska Jaçe nuk ka lënë vend për imagjinatën me pozat seksi nga shtëpia.

Modelja publikoi foto e sapo dalë nga dushi duke ngritur temperaturat.

Ajo pozoi e veshur vetëm me të brendshme seksi dhe me një peshqir në kokë.

Françeska vuri në pah fizikun e saj të përsosur dhe gjoksin bombastik.

“Plasëm vape”- shkroi modelja në përshkrimin e fotos.

Ndërsa ndjekësit e saj e ‘bombarduan’ me komente ku i kërkuan që të hiqte edhe të brendshmet.

“Hiqi fare që mos të kesh vapë 🙃🙃”– shkroi një prej tyre.

Një tjetër i komentoi: “Hiqi krejt se këta që ke veshur të djersisin 🤣🤣🤣🤣”

/Panoramaplus.al

         

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.