Hidhet nga kati i pestë i pallatit, gruaja e re ndërron jetë në vend

| 18:30
SHPËRNDAJE

 

Një grua i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i një pallati.

viktime

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Aleksandri i Madh” në Tiranë, ku shtetasja me iniciale M.Ll ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Njoftimi:

Më datë 02.07.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Aleksandri i Madh” është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit, shtetësja M.Ll., 36 vjeçe, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.