Haradinaj pas takimit me Thaçin e Veselin: Ramë dakord, në Bruksel s’do diskutohet shkëmbimi i territoreve

SHPËRNDAJE

Kryeministri Ramush Haradinaj, pas takimit të paparalajmëruar me presidentin Hashim Thaçi, kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli dhe zëvendëskryeministrat Behgjet Pacolli, Fatmir Limaj e Dardan Gashi, ka thënë se janë pajtuar që në Bruksel të mos diskutohet për shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë.

takimi

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakLIBRI/ Rrëfimi i Ngjelës: Si tallej ‘Brodueji’ me Enverin, fletërrufetë për Vera Bekteshin (PJESA I)
Artikulli tjetërAnaliza/ "A po minohet euro? Pse dollari është arma më e mirë e Trump"

S'KA KOMENTE

Comments are closed.