“Hap gojën tender apo lekë”- Basha zbardh kërkesën e Ramës për komandantin e UÇK-së: Që të vazhdojmë fushatën ndaj Lulit duhet…

| 21:57
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zbuluar sot se kryeministri Edi Rama ka ndërmend t’i vazhdojë sulmet ndaj tij.  

basha 6

I ftuar në emisionin “Çim Peka Live”, Basha tha se sot Rama ka dërguar në Kosovë një personazh të Tiranës, emrin e të cilit nuk e ka treguar, për t’i ofruar ose para ose tender një komandanti të UÇK-së në mënyrë që ai të tërhiqte disa fjalë që i kishte thënë të mira për kryedemokratin.

Sipas Basha, kjo kërkesë e Ramës ndaj komandantit të UÇK-së i është bërë me qëllim që “të vazhdojmë fushatën ndaj tij”.

Basha: Doni të dini diçka. Ta bëjmë një lajm të vogël?

Sot ka çuar një personazh të Tiranës tek një nga komandantët e UÇK-së dhe i ka thënë: “Edi Rama ka thënë hap gojën, tender apo lekë tërhiq disa fjalë që ke thënë të mira për Lul Bashën që të vazhdojmë fushatën ndaj tij.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.