Hajde pamje hajde: Nami me femra në filmin ‘I love Tropoja’

| 14:47
SHPËRNDAJE

Nuk kishit parë asgjë akoma! Dita ditës, Ermal Mamaqi po publikon pamje nga filmi “I love Tropoja” me anë të teaser-ave që po na bëjnë edhe më shumë kuriozë.

Pak më parë producenti i këtij super filmi, Ermal Mamaqi ka publikuar një video me pamje nga “I love Tropoja” që ç’tju themi.

Vajza me rrobabanjo, lagie me shampanjë, kërcime provokuese e shumë të tjera.

Kjo është vetëm pak nga ajo që pritet të shohim në 2020, atëherë kur do të publikohet edhe filmi.

Ndërkohë presim që në ditët në vazhdim Ermali të na sjellë sërish pamje nga “I love Tropoja”.

/xing.al

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.