Habit me deklaratën e saj e dashura e re e Liam Hemsworth: Dua të bëj seks në të njëjtën kohë me të dhe vëllain e tij

| 20:45
SHPËRNDAJE

E dashura e re e Liam Hemsworth, Maddison Brown, ka bërë një deklaratë të çuditshme, ndërsa tha se do të dëshironte të bënte sekse treshe me të dhe vëllain e tij. Aktorja 22-vjecc, i bëri këto deklarata si pjesë e një lojë, ndërsa ishte e ftuar në një emision.

Kur iu kërkua të zgjidhte mes Hugh Jackman, Margot Robbie dhe vëllezërve Hemsworth, Maddison u përgjigj: Unë do të martohem me Margot Robbie sepse dua të bëj seks me të për jetë dhe dua të bëj seks edhe me vëllezërit Hemsëorth, por në të njëjtën kohë, të dy.

Capture

“Unë nuk mund të martohem me ta. Do të isha shumë e pasigurt. Do të isha si ‘ju jeni shumë tërheqës dhe kurrë nuk do t’i lejoja të dilnin nga shtëpia’, vijoi ajo.

Liam u fotografua duke mbajtur duart me aktoren e Dinastisë Maddison në Neë York pas ndarjes së tij nga Miley Cyrus.

Aktori i Hunger Games dhe ish-gruaja e tij, njoftuan se ishin ndarë pas vetëm tetë muaj martese në gusht.

BGUK_1750015 - *PREMIUM-EXCLUSIVE* ** RIGHTS: ONLY UNITED KINGDOM ** New York, NY - MUST CALL FOR PRICING BEFORE USAGE - The girl strolling the streets with Liam is Australian actress Maddison Brown ... a star on the CW show "Dynasty." Liam Hemsworth's showing the best way to get over an ex -- especially when she's moved on twice already -- is to move on yourself ... with another hot blonde. Liam was spotted in NYC's West Village neighborhood Thursday holding hands with a mystery woman ... both of them rocking jackets and sunglasses. The two enjoyed a meal and some drinks together at Sant Ambroeus ... before going on a romantic stroll. Can't say Liam's date's a total Miley Cyrus look-alike ... but the similarities are there. Hemsworth's stepping out with a new chick ... more subtle than Miley flaunting her fling with Australian singer Cody Simpson. As we've reported ... Liam showed off his guns earlier this week while filming a new TV series in Canada, on the heels of Miley making out with her new man and showing off his bod on social media. Simpson also played the role of Cyrus' hunky home nurse after she got out of the hospital for tonsillitis ... helping her recover from surgery. As you know ... Liam and Miley split in August and he filed for divorce shortly afterward. The breakup got pretty nasty, but it seems like they're both back on their feet. So ... let their back-and-forth games continue. **MANDATORY CREDIT: TMZ/BACKGRID** Pictured: Liam Hemsworth, Maddison Brown BACKGRID UK 11 OCTOBER 2019 BYLINE MUST READ: TMZ / BACKGRID UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Maddison Brown instagram pictures. Taken without permission https://www.instagram.com/maddisonbrown/

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.