Gugu poston foto me të dashurin, kush është djali që i ka marrë zemrën

SHPËRNDAJE

Gugu u bë e njohur një vit më parë në emisionin “Zonë e lirë” ku deklaroi se ishte lesbike, deklaratë që i solli edhe famën më pas dhe bëri mediat të flisnin për të.

Ndonëse muzikën nuk e ka lënë pas dore, këngëtarja ditët e fundit ka nisur edhe pushimet ku është parë krah të dashurit.

Ajo ka postuar një foto ku shfaqet në praninë e tij por fytyrën e partnerit nuk ka dashur ta zbulojë, çka na bën të jemi kurioz se kush është i dashuri misterioz i këngëtares./Tabloid.al/

 

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.