Grupi B është “zjarr”, mësoni përballjet e ditës së sotme në Kategorinë e Parë

Mar 27, 2021 | 8:56
SHPËRNDAJE

Do të luhen ditën e sotme, duke filluar nga ora 13:30, 3 ndeshje në grupin B, në Kategorinë e Parë.

topi-kategoria-e-pare

Padyshim vëmendja më e madhe është te Tomori-Egnatia, ndeshje mes skuadrave të dy vendeve të para. Të dy ekipet po kalojnë një formë të shkëlqyer dhe do të kërkojnë të vazhdojnë serinë pozitive.

Përballje interesante është edhe ajo mes Pogradecit e Egnatias, me liqenorët, që në javët e fundit kanë mposhtur të gjithë që kanë dalë përpara dhe të njëjtën gjë kërkojnë edhe sot.

Ndërkohë Besa do të kërkojë me çdo kusht fitoren ndaj Elbasanit.

CEEE9B24-ABBD-4F04-96FF-B74743CCA3CC

 

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/