Gruaja godet 33-vjeçaren dhe i rrëmben djalin e vogël: Është i imi

SHPËRNDAJE

Panik ne nje familje vlonjate. Nje grua ka goditur nje 33 vjecare dhe i ka rrembyer djalin 3 vjecar me pretendimin se ishte i saji. Ngjarja ka ndodhur ne Vlore dhe sipas policise, autorja eshte me probleme mendore.

opolicia-vlore

Policia ben me dije se denoncimi eshte bere nga O.B., vjeçe 33, banuese në Vlorë, pasi shtetasja S.M., vjeçe 49, banuese në Vlorë (me probleme mendore), e ka goditur paditësen dhe i ka marrë djalin tre vjeçar duke pretenduar se është i saji.

Njoftimi i policise 

Më datë 06.09.2018, u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme, për shtetasen O.B., vjeçe 33, banuese në Vlorë, pasi shtetasja S.M., vjeçe 49, banuese në Vlorë (me probleme mendore), e ka goditur paditësen dhe i ka marrë djalin tre vjeçar duke pretenduar se është i saji. Materialet u referuan në Gjykatën e Shkallës Parë Vlorë. Ligji nr. 9669, datë 18.12.2006, “Për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.