“Gruaja bën ligjin”/ Gentian Zenelaj: Martesa ka qenë malore, çdo gjë…

Aug 14, 2022 | 11:23
SHPËRNDAJE

PANORAMA PLUS/ Aktori Gentian Zenelaj ka qenë i ftuar në emisionin e Rudina Dembacajt, ku dhe nuk i ka shpëtuar pyetjeve rreth marrëdhënies me bashkëshorten. Duke vlerësuar gruan e tij, ai tregoi ‘pa doreza’ edhe vështirësitë që kishin kaluar të dy si çift.

zenelaj

Më tej aktori dhe moderatori pranoi se në shtëpi ligjin e bën gruaja e tij.

“Në shtëpinë tonë e bën ligjin gruaja, e cila ka dashur Zoti që të ishte Aida, kështu që gruaja.”, theksoi aktori duke folur më pas dhe për martesën. “Martesa ime ka qenë një malore, malore, malore, jo në aspektin e marrëdhënies time me Aidën, por realisht e kemi nisur me një shtëpi të palyer.

E kemi nisur  me mobilje të kohës së Enverit dhe me një biçikletë.  Ma beso që çdo gjë në këtë jetë e kam vendosur bashkë me Aidën.”, tha aktori i mirënjohur.

-640-0-5c977abaee711

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura