Gratë më rebele të historisë

Mar 10, 2015 | 11:00
SHPËRNDAJE

Në nderim të Ditës Ndërkombëtare të Grave, “Time” ka sjellë një listë me gratë më rebele të historisë, në kohë të ndryshme. Sigurisht, lista mund të jetë edhe më e gjerë, por këtu janë vetëm disa prej tyre…

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.