Grasshoperi vazhdon ecurinë e çuditshme në kampionat. Shqiptarët i sjellin fat, Lenjani është vendimtar

Sep 23, 2021 | 22:41
SHPËRNDAJE

3 futbollistë shqiptarë kanë ndihmuar Grasshoperin me prezencën e tyre për të fituar një pikë në përballjen me Luganon në kampionatin zviceran të futbollit.

lenjani krosim

Amir Abrashi, Emir Lenjani dhe Florian Hoxha hynë në fushë si zëvendësuese, por prezenca e tyre mjaftoi që Grasshoperi të merrte një pikë.

Madje, Lenjani ishte venditmar tek goli i barazimit 1-1 pasi dha asistin me një krosim nga e majta. Graasshoper vazhdon kështu ecurinë e çuditshme në kampionat ku ka 3 ndeshje që barazon me rezultatin 1-1.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura