Gold Ag bëhet baba për herë të dytë, zbulon si e ka quajtur djalin: E gëzofsh emrin Front, në shtëpi të pret një Guerril

Sep 26, 2022 | 15:39
SHPËRNDAJE

Gold Ag dhe partnerja e tij, Ermira kanë mirëpritur në jetën fëmijën e tyre të dytë. Çifti janë bërë sërish prindër të një djali dhe zbuluan se e kanë quajtur vogëlushin e tyre Front.

gold ag3

Këngëtari zbuloi lajmin e bukur në një postim në Facebook ku shprehet se “iu mbushën sytë me lot kur Fronti erdhi në jetë”.

gold ag2

Postimi i plotë:

ELHAMDULILAH ❤️

Falenderimi i takon Allahut, Krijuesit të qiejve dhe tokës, Furnizuesit të gjithësisë që sot prap na gëzoi me një djalë. Djali i babës ti je gëzimi im i dytë që sytë me lot mi mbushe sapo erdhe në këtë botë. E gëzofsh emrin FRONT, dhe dije se në shtëpi të pret një GUERIL që nuk do të ndahet asnjëherë nga ti me lejen e ZOTIT. Frontit i duhet një Gueril por edhe Guerili e kërkon Frontin e vet dhe të dy e duan të fortë njëri tjetrin. O Allah o Zoti im më bëj rob falenderues dhe bëj djemtë e mi më të mirë sesa që unë dua. Faleminderit dashnia jeme Ermira, u plakshim bashk me të mirat e Zotit, e fëmijët tanë qofshin mburrje për ne deri në frymën e fundit.

26 Shtator 2022

gold ag gold ag1

© Panorama.al

Te lidhura