Goditje tërmeti në vend, ja epiqendra dhe sa ishte magnituda

| 15:23
SHPËRNDAJE

termet

Nje goditje termeti eshte regjistruar ne vend.

IGJEUM raporton se ka regjistruar termet me magnitude 2.9 dhe me epiqender 1 km ne Jug Perendim te Karpenit ne Durres.

Per fat, goditja ka qene e vogel dhe nuk ka asnje raportim per deme.

1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.