Godet Haradinaj: BE ka lavdëruar Vuçiç, me shqiptarët nuk ka lojë

| 21:56
SHPËRNDAJE
 

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, njëherësh kandidat për kryeministër nga radhët e koalicionit PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj, është shprehur përsëri i ashpër për Serbinë.

haradinaj
Në një paraqitje televizive në KTV, Haradinaj ka thënë se Bashkimi Evropian e ka lazdruar udhëheqjen e Serbisë, me Aleksandar Vuçiç në krye.

“I ka lazdruar BE, po mendojnë se e shantazhojnë botën, se janë aleatë të Rusisë”, është shprehur Haradinaj.

Ai ka paralajmëruar Serbinë se nuk ka lojë me shqiptarët.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.