“Gjysma ime”- Puthje e përkëdhelje, Rezarta Shkurta ndan me ndjekësit momente intime me Ermal Hoxhën në jaht

| 15:37
SHPËRNDAJE

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha po kalojnë pushimet e verës në jugun e Shqipërisë.

Dhe këngëtarja e njohur ndau me ndjekësit në rrjetet sociale momente intime me nipin e Enver Hoxhës.

Ajo publikoi një video në Instagram teksa puthet dhe përkëdhelet me Ermal Hoxhën në jaht.

Pranë tyre shihet edhe vajza e tyre Hera, që duke se po i shijon shumë pushimet me prindërit e saj.

“Gjysma ime ❤️”- shkroi Rezarta, në videon e publikuar në rrjetin social.

/Panoramaplus.al

 


View this post on Instagram

• Gjysma ime ❤️

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on


  

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.