Gjyqtarët shqiptarë rikthehen të arbitrojnë në ndeshjet ndërkombëtare, ja ku do të vendosin drejtësi

Jun 9, 2023 | 21:02
SHPËRNDAJE

Një trupë gjyqtarësh shqiptarë rikthehen të arbitrojnë një ndeshje ndërkombëtare, edhe pse është miqësore.

Hamiti-750x375-1

Takimi mes Luksemburgut dhe Maltës, që është përcaktuar të zhvillohet ditën e sotme në orën 20:00 do të gjykohet nga Eldorian Hamiti, me asistent Rejdi Avdon dhe Ilir Tartarajn.

Aktualisht kampionatet në Shqipëri kanë përfunduar dhe të gjithë gjyqtarët nuk kanë angazhime në këtë pjesë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura