Gjoksin bombastik në plan të parë, Georgina Rodriguez “tërbon” me bikini

Sep 15, 2020 | 11:52
SHPËRNDAJE

Georgina Rodriguez padyshim është një nga femrat më “bombë”.

Me format e saj shpërthyese, partnerja e Cristiano Ronaldos ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, zeshkania seksi pozoi me të brendshme duke “tërbuar” ndjekësit.

26-vjeçarja u fotografua e ulur më karrige dhe vuri në plan të parë të gjoksin bombastik.

Duket se modelja po punon për një projekt të ri por nuk zbuloi më shumë detaje.

/Panoramaplus.al

             

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.