“Gjithçka për propagandë”/ PD publikon videon: Në vendin ku Rama thoshte se do ndërtohet aeroporti i Kukësit, askush nuk…

| 20:22
SHPËRNDAJE
 

Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho, përmes një videoje të  në “Facebook” ka publikuar vendin ku Rama thoshte se do të ndërtohet Aeroporti i Kukësit.

Spaho thotë se në këtë vend nuk ka asnjë njeri që punon, duke thënë se Edi Rama gënjen e mashtron qytetarët.

Postimi i Spahos

Edi Rama e bën gjithçka për propagandë dhe për të mashtruar njerëzit. Pas përrallave të dala boje me mijëra vende pune sot në Kukës, në vendin ku duhet të ishte ngritur aeroporti, askush nuk punon.

Makineritë kanë ndaluar punën, sapo ka ikur mjeshtri i mashtrimeve. Edi Rama nuk di të punojë. Ai di vetëm të vjedhë dhe të mashtrojë!

 

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.