Gjimshiti: Binaku më befasoi, Tomasit i kam borxh një pije

SHPËRNDAJE

Bëri një ndeshje të mirë, duke përjashtuar pasimin e gabuar që u shpëtua nga Strakosha, referuar faktit që ishte për herë të parë si lider i prapavijës. Berat Gjimshiti, pas sfidës me Izraelin, tregon për “Panorama Sport” emocionet e startit, përshtypjen për debutuesit dhe mbi të gjitha premtimin për Strakoshën që e shpëtoi në atë rast.

gjimshiti

Jo vetëm kaq, por mbrojtësi zbardh edhe prapaskenat e merkatos, si dhe sekretin e Atalantës. “Papu Gomez? Bën diferencën në fushë dhe në dhomat e zhveshjes. Është kapiteni”, tregon Gjimshiti.

Shqipëria e nis me këmbën e mbarë si para katër vitesh…

Kishte shumë rëndësi që këtë kompeticion ta nisnim me këmbën e mbarë.

Lajmin e plotë e lexoni në versionin print të gazetës “Panorama Sport”

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.