Gjiko dhe Elita donin ta mbanin sekret, zbulohen fotot e para nga dasma luksoze

SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi, kanë vendosur sot që të kurorëzojnë lidhjen e tyre me një martesë.

Ata janë një ndër çiftet më të dashura për publikun, dhe që prej mbrëmjes po zhvillojnë ceremoninë e dasmës.

42304726_1484349241690193_6707973291186847744_n

Përpara dasmës ata kanë thënë se nuk do të lejonin asnjë media që të hynte në dasmë, pasi dëshironin që të ishte një festë intime vetëm me miqtë e tyre.

Edhe pse ata shprehur këtë “urdhër”, janë bërë publike fotot e para nga ceremonia luksoze.

42205962_1484349268356857_9130350411092328448_n 42304726_1484349241690193_6707973291186847744_n (1)

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.